Üks väga eriline 12-aastase neiu jõulukink

Blogi

Kommenteeri
Õnnelik pereema kirjutas tagasiside printsessilikule fotosessioonile. Ma ei saaks olla tänulikum ja õnnelikum nende sõnade üle! Minu siiras südamest tulnud tänu Kristiinale!

"Nele Suurna „Printsessilik fotosessioon“ kõnetas kohe esimesest hetkest"

"Olime abikaasaga ühel heategevuslikul üritusel. Nii paljud ettevõtted ja ettevõtjad olid andnud panuse vähekindlustatud perede laste suvelaagri korraldamiseks. Nad kõik olid välja pannud oma tooted või teenused oksjonile. Üritusel osalejad said aga oksjonil osaledes anda oma panuse, et esemete või teenuste eest väljapandud raha jääks heategevuseks.  

"Tütar naasis fotosessioonilt – suu oli kõrvuni peas ja muljeid oli kuhjaga "

Nii käisime meiegi abikaasaga esemeid ja tooteid uudistamas. Korraga jäi silma Nele Suurna „Printsessilik fotosessioon“, mis kõnetas kohe esimesest hetkest. Meie peres kasvab kaks tüdrukut, kellest toona 12-aastane armastab fotograafiat ning joonistamist. Kohe tekkis mõte, et fotosessioon vabas õhus, millele eelneb neiu meikimine, soengu tegemine ja riidesse sättimine, oleks meeldejääv kingitus jõulude ajal. Nii saigi see fotosessioon oksjonilt soetatud. 

Kui jõuluõhtul tütar selle kingituse avas, siis erilist vaimustust ta välja ei näidanud, sest tegemist polnud käegakatsutava eseme, vaid nö kinkekaardiga. Tema eas noor daam oli väga skeptiline. 

Aga hoopis teised olid emotsioon ja tuju, kui lõpuks ühel kenal suvepäeval naasis tütar fotosessioonilt – suu oli kõrvuni peas ja muljeid oli kuhjaga. 

" Ta õhkas:“Ma olin nagu päris modell!“ "

Kõik oli olnud äge. Juba stuudiosse jõudmisel tervitas sõbralik ja tore fotograaf, kes tutvustas juuksurit. Vägev hetk oli imeilusate kleitide seast endale meelepärase valimine. Valikut oli raske teha, sest kleidid olid tõesti kõik muljetavaldavad ja väga erilised. Ka kingad sai jalga valida stuudios. Tütar nautis täiel rinnal soengu sättimist ja meikimist – ta oli sel hetkel tähelepanu keskpunktis. Ta õhkas:“Ma olin nagu päris modell!“. Ta tegi läbi igale noorele neiule rõõmu pakkuva väikese muutumise kauniks printsessiks. 

Kuna ilm oli ilus, siis toimus fotosessioon Kesklinna pargis. Soe päike paitas põske ja süda rõkkas rõõmust, sest need 2 ja pool tundi olid vaid talle pühendatud. Sellest 1 tunni jooksul tehti väga palju imelisi võtteid pargis. Siinkohal tuleb kiita fotograafi oskust, stiilitunnetust, õige hetke tabamist, professionaalsust teha noore modelliga koostööd ja teda juhendada. Tütar oli selle imelise kogemuse keskpunktis ning mälestus jääb sellest eluks ajaks. 

Eriti meeldejäävaks tegi selle ürituse veel fotodega karp, mis oli suure pildiraami moodi ja mille sees peitus üle kümne kaunima foto sellest päevast. Selleks ajaks, kui me valminud fotosid vaatama läksime, oligi karp fotodega valmis saanud. See oli muljetavaldav ning väga ilus, elegantne ja praktiline – pildiraam, mille pilte saab hõlpsalt vahetada.  


"Need ilusad hetked on oma hinda väärt!"

Ühesõnaga – vaimustav.

Nüüd kaunistab karp piltidega meie elutuba ning mälestus päevast ei unune kunagi. Kogemus oli nii meeliülendav, et ka pere noorema tütre soov oli kogeda selliseid hetki ning saada mälestuseks fotod ja karp. Kuna õe vaimustus sellest päevast oli nii suur, siis ei tekkinud küsimust, et kas teisele lapsele selline elamus kinkida. Fotograafia on kunst ning need ilusad hetked on oma hinda väärt!


Suur, suur aitäh, Nele! Sinu kätetöö vaimustas meie pere ning kõiki, kes fotosid ja karpe näinud on!"

Eks olnud ju südamlikult öeldud! Selline tagasiside on nagu paitus :) 

Minu poolt veel eriti suur tänu jumestajale-juuksurile Monika Ahven Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikoolist, kes neiut pildistamiseks valmis aitas sättida! 

Aga kes tahab teada, mis karbist juttu on, vaadaku all olevat videot! 

Lisa kommentaar

Email again: